Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4764
Stary 20.04.2025, 09:34
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jutro trzymamy kciuki za Znicz.

Jeśli w przyszły piątek będziemy mieć TBB na 6 punktów i byśmy z nimi wygrali, to odrobienie kolejnych 3 punktów (bo stosunek bezpośredni będziemy mieć lepszy od Niecieczy) nie jest czymś niewyobrażalnym.

Sytuację bardzo komplikuje choćby jeden punkt zdobyty jutro ze Zniczem, który nie gra już o nic :(
Wystarczy jesli Znicz urwie punkt. Nic to nie zmienia w kwestii konieczność wygrania przez nas wszystkiego do konca.

A TBB i tak potraci punkty z Arka i Miedzią.

Fajnie że beda emocje, ale jeszcze duzo przed nami żeby nasz bezpośredni awans stał sie realny
Odpowiedz cytując