Patryko napisał(a):

Jutro trzymamy kciuki za Znicz.
Jeśli w przyszły piątek będziemy mieć TBB na 6 punktów i byśmy z nimi wygrali, to odrobienie kolejnych 3 punktów (bo stosunek bezpośredni będziemy mieć lepszy od Niecieczy) nie jest czymś niewyobrażalnym.
Sytuację bardzo komplikuje choćby jeden punkt zdobyty jutro ze Zniczem, który nie gra już o nic :(
|
Wystarczy jesli Znicz urwie punkt. Nic to nie zmienia w kwestii konieczność wygrania przez nas wszystkiego do konca.
A TBB i tak potraci punkty z Arka i Miedzią.
Fajnie że beda emocje, ale jeszcze duzo przed nami żeby nasz bezpośredni awans stał sie realny