Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1600
Stary 19.04.2025, 20:28
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Zobaczcie co dziś robi w Szczecnie sędzia Sylwestrzak. Wahlqvist wali z główki Lopeza- nie ma czerwa. Otieno wjeżdża wyprostowaną nogą w piszczel Kurzawy i............... odgwizdany faul ale nawet bez żółtka, dopiero po interwencji VAR pojawiła się czerwona dla Otieno. Miernota Sylwestrzak w obu akcjach był max 5 metrów,
Oglądałem mecz Polonii z Petrochemią, tam też audiodeskrypcja nie nadążała dla sędziego za wydarzeniami boiskowymi.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując