Szneka napisał(a):

|
Zobaczcie co dziś robi w Szczecnie sędzia Sylwestrzak. Wahlqvist wali z główki Lopeza- nie ma czerwa. Otieno wjeżdża wyprostowaną nogą w piszczel Kurzawy i............... odgwizdany faul ale nawet bez żółtka, dopiero po interwencji VAR pojawiła się czerwona dla Otieno. Miernota Sylwestrzak w obu akcjach był max 5 metrów,
|
Oglądałem mecz Polonii z Petrochemią, tam też audiodeskrypcja nie nadążała dla sędziego za wydarzeniami boiskowymi.