Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7572
Stary 18.04.2025, 19:22
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Kwiecień robi swoje, przecież nie będzie czekał z awansem aż mu się Zaskroniec określi czy Wiśle sprzeda. Kwiecień chce awansować i w razie czego to Zaskroniec a nie on, zostanie na lodzie. Proste.
Nooo Kwiecień chce awansować na złość zaskrońcowi
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując