Jaroo1 napisał(a):

|
Kwiecień robi swoje, przecież nie będzie czekał z awansem aż mu się Zaskroniec określi czy Wiśle sprzeda. Kwiecień chce awansować i w razie czego to Zaskroniec a nie on, zostanie na lodzie. Proste.
|
Nooo Kwiecień chce awansować na złość zaskrońcowi
