|
10 maja Polonia Bytom - Wieczysta i sie wszystko wyjaśni.
Tak czy siak jesli Peszko polecial to raczej dlatego że WK ma parcie na awans. Swoja droga pogonił od tak symbol Wieczystej, chyba ze gdzies go w klubie zostawi (ambasador, oficjalna maskotka).
|