Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16611
Stary 18.04.2025, 08:36
Elendil napisał(a):Wyświetl post
"Przeszli przez moje obserwacje i raporty". Nie zdziwię się, jakby na wszystkich tych raportach dodał notatkę "NIE" xD

Gratulacje za zaoszczędzone pieniądze, ale ponad 6 baniek spalonych w piecu, w naszej sytuacji finansowej, wciąż plasują ten transfer na 1 miejscu najgorszych transferów historii, albo ex aequo z Dawidowskim. Oby już nikt w tym stuleci go nie pobił. Pasieczny, Gula, Dawid Błaszczykowski - trio rodem z gangu Olsena.
Wysoko jest też Baretto z Boavisty, tez kosztowal 500k euro i zagral dla nas tyle spotkań co Fazlagic - 13, chyba tylko drenowal budzet krócej (ale wartość pieniadza byla inna).

Dawidowski chociaż dal Wiśle mistrzostwo młodej ekstraklasy
Odpowiedz cytując