Elendil napisał(a):

"Przeszli przez moje obserwacje i raporty". Nie zdziwię się, jakby na wszystkich tych raportach dodał notatkę "NIE" xD
Gratulacje za zaoszczędzone pieniądze, ale ponad 6 baniek spalonych w piecu, w naszej sytuacji finansowej, wciąż plasują ten transfer na 1 miejscu najgorszych transferów historii, albo ex aequo z Dawidowskim. Oby już nikt w tym stuleci go nie pobił. Pasieczny, Gula, Dawid Błaszczykowski - trio rodem z gangu Olsena.
|
Wysoko jest też Baretto z Boavisty, tez kosztowal 500k euro i zagral dla nas tyle spotkań co Fazlagic - 13, chyba tylko drenowal budzet krócej (ale wartość pieniadza byla inna).
Dawidowski chociaż dal Wiśle mistrzostwo młodej ekstraklasy
