|
Od 2019 roku patent na rządzenie Wisła jest prosty. Zero odpowiedzialności kogokolwiek, za cokolwiek. Wczensiej każdy z trio mówił, że decyzja podejmowana wspólnie, każdy się zgodził czyli tak na prawdę żaden odpowiedzialności za nic nie brał, bo przecież ten drugi czy trzeci mógł nam przemówić że źle robimy.
Odkąd rządzi sam Zaskroniec lepiej nie jest. Ten jedzie na patencie, że on chce dobrze i umi wszysko ale odpowiada za błędy Pasiecznego, Cupiala a może nawet i za grzech pierworodny Adama i Ewy. Żali się, płacze, że musi spłacać długi sprzed 20 lat, Pasiecznemu wytyka, że musi spłacać Fazlagicia xd Ale jak zatrudniał śmieci typu Omrani to się nie żalił, że bieda, tylko mówił, że to gorsze i nas stać na takie ruchy.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|