Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4754
Stary 17.04.2025, 22:39
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Założę się o flaszkę że awansujemy . kto wchodzi o zakład? stawiam najprzedniejszy bimber spod Hajnówki
Mogę przyjąć zakład, a jak przegram co mam kupić? Nie mam dostępu do bimbru haha
Odpowiedz cytując