|
Do braku awansu Wieczystej jeszcze daleka droga.
Wygrają w Bytomiu i sytuacja się zmieni. A nawet jeśli nie to baraże, gdzie będą faworytem.
Martwmy się o Wisłę.
Natomiast nastroje pomiedzy JK a WK świetnie pokazuje miejsce, w którym nasz Szef ogladal mecz.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|