Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7560
Stary 17.04.2025, 18:42
Do braku awansu Wieczystej jeszcze daleka droga.
Wygrają w Bytomiu i sytuacja się zmieni. A nawet jeśli nie to baraże, gdzie będą faworytem.
Martwmy się o Wisłę.
Natomiast nastroje pomiedzy JK a WK świetnie pokazuje miejsce, w którym nasz Szef ogladal mecz.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując