Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16606
Stary 17.04.2025, 18:36
Kowalik1906 napisał(a):Wyświetl post
Dobra decyzja, tylko spóźniona o dwa lata.. Niemniej lepsza niż kolejny rok gościa który jedynie gdzie się pojawia to w zestawieniu kadry na klubowej stronie.
To nie żadna decyzja, bo tą o odpaleniu go podjęto już bardzo dawno. Teraz jedynie jego menago się na to zgodził. Biorąc pod uwagę ile kasy przewaliliśmy w tamtym sezonie, choćby na ratunkowe wzmocnienia, które dały wielkie g... to aktualne pociągnięcia transferowe są o kilka klas lepsze.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując