Kowalik1906 napisał(a):

|
Dobra decyzja, tylko spóźniona o dwa lata.. Niemniej lepsza niż kolejny rok gościa który jedynie gdzie się pojawia to w zestawieniu kadry na klubowej stronie.
|
To nie żadna decyzja, bo tą o odpaleniu go podjęto już bardzo dawno. Teraz jedynie jego menago się na to zgodził. Biorąc pod uwagę ile kasy przewaliliśmy w tamtym sezonie, choćby na ratunkowe wzmocnienia, które dały wielkie g... to aktualne pociągnięcia transferowe są o kilka klas lepsze.