Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7558
Stary 17.04.2025, 17:29
Nie no Kwiecień będzie wprost wniebowzięty.
Kilka(naście?) baniek na kontrakty, które miały dać awans, spalone w piecu, zmarnowany rok, w lecie kolejny zaciąg nowych kopaczy.
Myślę, że presja Kwietnia na wynik jest duża. Wątpię, żeby szczytem jego marzeń było oglądanie kopania się po czole w II lidze przez kolejny rok. Nie po to przepłaca piłkarzy, żeby tkwić na tym piłkarskim zadupiu.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując