|
Nie no Kwiecień będzie wprost wniebowzięty.
Kilka(naście?) baniek na kontrakty, które miały dać awans, spalone w piecu, zmarnowany rok, w lecie kolejny zaciąg nowych kopaczy.
Myślę, że presja Kwietnia na wynik jest duża. Wątpię, żeby szczytem jego marzeń było oglądanie kopania się po czole w II lidze przez kolejny rok. Nie po to przepłaca piłkarzy, żeby tkwić na tym piłkarskim zadupiu.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|