Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4738
Stary 16.04.2025, 09:42
Karherop ma rację. Grajmy swoje, róbmy to co do tej pory czyli skupiajmy się na najbliższym meczu a będzie dobrze . Śmiem twierdzić że jak wygramy z Płockiem u nas to możemy wejść na 2 miejsce . Póki co mecz z Pogonią, który bezwzględnie trzeba wygrać.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując