Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4737
Stary 16.04.2025, 08:58
Troche się za bardzo spinacie - to wciaz tylko zabawa.

BBT robi wszystko by wypaść z top2 - wystarczy powiedzieć że w 2025 maja NAJGORSZA defensywę w całej 1 lidze.

Osobna kwestia jest strata do nich i to że nad nami sa jeszcze 3 drużyny.

Można mieć deja vu sprzed roku, tyle że nie mam przekonania że to my będziemy teraz Gieksa.

I na koniec - im pozniej zaczniemy to wizualizować (albo przynajmniej piłkarze i sztab) tym lepiej dla nas
Odpowiedz cytując