|
Troche się za bardzo spinacie - to wciaz tylko zabawa.
BBT robi wszystko by wypaść z top2 - wystarczy powiedzieć że w 2025 maja NAJGORSZA defensywę w całej 1 lidze.
Osobna kwestia jest strata do nich i to że nad nami sa jeszcze 3 drużyny.
Można mieć deja vu sprzed roku, tyle że nie mam przekonania że to my będziemy teraz Gieksa.
I na koniec - im pozniej zaczniemy to wizualizować (albo przynajmniej piłkarze i sztab) tym lepiej dla nas
|