Karherop napisał(a):

Dramat zawodnika, ale tez dramat budzetu.
Na ten moment w szerokiej kadrze 30 zawodników mamy 4 kontrakty ktore tylko i wyłącznie są obciążeniem i to do czerwca 2026.
Starzynski - polamany
Skrobanski - polamany
Takar- polamany
Fazlagic - pasożyt
Pewnie za ich 1.5 roczne pensje to sie uzbiera 2 mln zlotych.
Świetna polityka kadrowo- sportowa, nie ma co.
|
Fazlagić sam zarabia 1 milion złotych rocznie. Starzyński ma wysoki kontrakt jeszcze z Ekstraklasy.
Talar i Skrobański nie powinni zarabiać dużo. Talar dostał niski kontrakt za Brzęczka (jego menedżer w gazecie na to narzekał), wątpliwe żeby podczas kontuzji dostał podwyżkę. Skrobański też raczej standardowy kontrakt rezerw.
Podejrzewam że Fazlagić + Starzyński przez miesiąc kasują więcej niż Talar i Skrobański za sezon. Rząd wielkości różnicy.
Poza tym Fazlagić i Starzyński są równie bezużyteczni, kontuzjowani czy nie. Być może udałoby się odpalić Starzyńskiego pół roku przed końcem kontraktu, z reszty pieniędzy i tak by nie zrezygnował.
Fazlagić skasuje 100% pieniędzy. To wszystko co zarobi na piłce.