adam_09 napisał(a):

|
Ładny kabaret. Jeśli mówilibyśmy o profesjonalnie prowadzących się zawodnikach to miałoby to jakiś pierwiastek logiki. W naszym natomiast przypadku kiedy lubujemy się w sprowadzaniu kontuzjogennych zawodników bądź takich do odbudowy po kontuzjach to płacenie im tyle samo za trenowanie co leczenie to patologia.
|
Kontuzjogenny jest sport, zawodnik może być co najwyżej podatny na kontuzje
Płacenie za leczenie jest normą. To, że stać nas tylko na zawodników z taką historią - ryzykiem wkalkulowanym w koszt.
Patologią byłoby nie płacenie zawodnikom kontuzjowanym.