Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29953
Stary 15.04.2025, 14:37
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
Ładny kabaret. Jeśli mówilibyśmy o profesjonalnie prowadzących się zawodnikach to miałoby to jakiś pierwiastek logiki. W naszym natomiast przypadku kiedy lubujemy się w sprowadzaniu kontuzjogennych zawodników bądź takich do odbudowy po kontuzjach to płacenie im tyle samo za trenowanie co leczenie to patologia.
Kontuzjogenny jest sport, zawodnik może być co najwyżej podatny na kontuzje

Płacenie za leczenie jest normą. To, że stać nas tylko na zawodników z taką historią - ryzykiem wkalkulowanym w koszt.

Patologią byłoby nie płacenie zawodnikom kontuzjowanym.
Odpowiedz cytując