FraMat napisał(a):

W związku z tym taki przedsiębiorca, jeśli opłacał zusowską składkę chorobowa ma prawo do zasiłku chorobowego w wysokości 80% wymiaru.
Jasne jest, że za okres choroby, kiedy nie świadczy usług, nie może wystawić faktury (no chyba, że w umowie zawarto jakieś specyficzne klauzule), bo traci wtedy prawo do świadczenia chorobowego.
|
Żaden Angel nie będzie opłacał jakiejś składki, bo maks. zasiłek to 15 tysięcy, już nie mówiąc o tym że parę miechów trzeba płacić by dostać.
Nasze drugoligowe gwiazdy zarabiały w tamtym roku średnio 33 tysiące na łeb na 30 os. kadrę. Więc tak nisko jeszcze Wisła nie upadła, by piłkarze musieli się bawić w ZUSy.