Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29951
Stary 15.04.2025, 13:33
Ładny kabaret. Jeśli mówilibyśmy o profesjonalnie prowadzących się zawodnikach to miałoby to jakiś pierwiastek logiki. W naszym natomiast przypadku kiedy lubujemy się w sprowadzaniu kontuzjogennych zawodników bądź takich do odbudowy po kontuzjach to płacenie im tyle samo za trenowanie co leczenie to patologia.
Odpowiedz cytując