|
Ładny kabaret. Jeśli mówilibyśmy o profesjonalnie prowadzących się zawodnikach to miałoby to jakiś pierwiastek logiki. W naszym natomiast przypadku kiedy lubujemy się w sprowadzaniu kontuzjogennych zawodników bądź takich do odbudowy po kontuzjach to płacenie im tyle samo za trenowanie co leczenie to patologia.
|