Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29947
Stary 15.04.2025, 10:11
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
Nie jest tak, że jeśli zawodnik ma kontuzję to jego pensję płaci ZUS ? Wiem, że na B2B jest swoboda w kształtowaniu postanowień ale chyba aż tak bardzo umowy z zawodnikami nie odbiegają od rynkowych zasad ?
W niektórych umowach klub sobie zastrzega niższa wynagrodzenie w wypadkach niezdolności do pracy, ale to raczej wyjątki.

A przecież dochodza do tego koszty leczenia, operacji, na NFZ raczej nie są.
Odpowiedz cytując