adam_09 napisał(a):

|
Nie jest tak, że jeśli zawodnik ma kontuzję to jego pensję płaci ZUS ? Wiem, że na B2B jest swoboda w kształtowaniu postanowień ale chyba aż tak bardzo umowy z zawodnikami nie odbiegają od rynkowych zasad ?
|
W niektórych umowach klub sobie zastrzega niższa wynagrodzenie w wypadkach niezdolności do pracy, ale to raczej wyjątki.
A przecież dochodza do tego koszty leczenia, operacji, na NFZ raczej nie są.