|
Polonia jedzie na takim farcie że jesienią wygrała z nami dwa razy, a ich napastnik bije się z Rodado o tytuł króla strzelców rozgrywek. "Na farcie" walnęli Legnicy i Termalice 3 gole, a Chrobremu 4.
Grają dokładnie to, co potrzebują. Jak trzeba, pykną jedną bramkę i zamykają mecz. Jak trzeba strzelić trójkę, strzelają trójkę. Na ten moment nie mają w tej lidze konkurencji a do tego więszość pozostałych meczów grają z ogórkami.
Skoro oni jadą na farcie to na czym my jedziemy, patrząc na przechnięte psim swędem wygrane z dołem tabeli?
Ostatnio edytowane przez Tantal : 15.04.2025 o godz. 09:56.
Radosław Sobolewski "Odmieniło ten mecz wejście na boisko Rafała Boguskiego, który tak naprawdę sam przesądził o losach tego spotkania. Rafał zasługuje na niesamowity szacunek i takim szacunkiem powinien być otaczany"
|