Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4721
Stary 15.04.2025, 09:48
Arked napisał(a):Wyświetl post
Polonia jedzie na farcie wg mnie. Nie wiem jakim cudem oni wygrali te 5 meczów z rzędu. GKSem tej rundy jest GKS... Tychy. Ale oni na szczęście mają chyba za dużą stratę.
Spokojnie,GKS Tychy trenuje ponoć wuefista a Polonię zjadany na śniadanie przez różnej maści turystów z zagranicy PMS.
Odpowiedz cytując