Arked napisał(a):

|
Polonia jedzie na farcie wg mnie. Nie wiem jakim cudem oni wygrali te 5 meczów z rzędu. GKSem tej rundy jest GKS... Tychy. Ale oni na szczęście mają chyba za dużą stratę.
|
Spokojnie,GKS Tychy trenuje ponoć wuefista a Polonię zjadany na śniadanie przez różnej maści turystów z zagranicy PMS.