adam_09 napisał(a):

|
Nie jest tak, że jeśli zawodnik ma kontuzję to jego pensję płaci ZUS ? Wiem, że na B2B jest swoboda w kształtowaniu postanowień ale chyba aż tak bardzo umowy z zawodnikami nie odbiegają od rynkowych zasad ?
|
No właśnie rynkowe zasady są takie, że przy B2B klub płaci zawodnikowi w okresie kontuzji.
Co do ZUS, to chyba tylko w Zagłębiu Lubin piłkarze są na umowach o prace i wtedy przez 6 miesięcy klub ma "ulgę".