Wyświetl pojedynczy post
Tantal
Senior Member
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4718
Stary 15.04.2025, 08:52
Polonia chyba idzie po awans bezpośredni, jak GKS rok temu. Płock pewnie ograją, potem jeden trudny wyjazd do Tych i dalej autostrada. Termalica nie przekonuje, niby nie grają źle ale jacyś tacy bezzębni, trochę to przypomina nasze męczarnie z ostatnich sezonów. Z czołówką raczej pogubią móstwo punktów. Nie rozumiem defetystów, którzy im dopisują 3 punkty w meczu z nami.
Radosław Sobolewski "Odmieniło ten mecz wejście na boisko Rafała Boguskiego, który tak naprawdę sam przesądził o losach tego spotkania. Rafał zasługuje na niesamowity szacunek i takim szacunkiem powinien być otaczany"
Odpowiedz cytując