Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4717
Stary 15.04.2025, 08:01
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Zawsze jest powód do biadolenia
To ironia. Natomiast żal że nie mamy tych kilku punktów więcej. I serio - Termalika sie wyłoży. Szczególnie teraz gdy ma ścieżkę zdrowia w lidze.

A juz w wielka sobotę... Polonia - Plock, czyli każdy wynik nam cos da, ale oby tam padl remis
Odpowiedz cytując