Drozd napisał(a):

Zawsze jest powód do biadolenia
|
To ironia. Natomiast żal że nie mamy tych kilku punktów więcej. I serio - Termalika sie wyłoży. Szczególnie teraz gdy ma ścieżkę zdrowia w lidze.
A juz w wielka sobotę... Polonia - Plock, czyli każdy wynik nam cos da, ale oby tam padl remis