Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4713
Stary 14.04.2025, 22:06
Ciekawe jest też to, że wygraliśmy 4 mecze z rzędu i nie awansowaliśmy nawet o jedną pozycję. Nie przeskoczyliśmy nikogo. Zdobyliśmy tylko trochę złudnego komfortu w strefie barażowej, ale Tychy czy Łęczna mogą nas z niego wytrącić.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując