|
Ciekawe jest też to, że wygraliśmy 4 mecze z rzędu i nie awansowaliśmy nawet o jedną pozycję. Nie przeskoczyliśmy nikogo. Zdobyliśmy tylko trochę złudnego komfortu w strefie barażowej, ale Tychy czy Łęczna mogą nas z niego wytrącić.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|