Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.04.2025, 19:59
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Żeby sie nie spieli jak Pogoń z nami, dla ktorej byla to ostatnia furtka do pucharow i zasypania dziury budżetowej.

Nie życzę nikomu źle (no może prawie nikomu), ale to brzmi przepis na katastrofe finansowa i zostanie ligowym średniakiem. Jeszcze jak wjedzie z kasa Kanadyjczyk z Pogonii, Dobrzycki z Widzewem, Jakubas z Motorem i czolowka odjedzie zupelnie jak nam 12 lat temu. Przy czym wtedy czolowka nie dysponowala taka kasa jak teraz.
Nikomu czołówka nie odjedzie. Nikt w Polsce nie miał, nie ma i nie zanosi się, żeby miały na tyle pieniędzy, żeby komuś odjeżdżać. Żeby to zrobić to trzeba by rywali przebić finansowo o rząd wielkości, bo poziom sportowy nie rośnie liniowo z nakładami finansowymi.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując