Tantal napisał(a):

|
Patryko, no ta super runda Sobolenki kiedy o mało nie dogoniliśmy 2 miejsca. 36 pkt w 16 meczach, średnia 2.25. Dlatego broniłem decyzji Królewskiego o zostawieniu wtedy Sobola na kolejną rundę - mimo ewidentnych braków zespołu i przegranych baraży. Te wyniki dawały nadzieję na awans bezpośredni w kolejnym sezonie. Wyszło jak wyszło...
|
No zatrzymanie wtedy Sobolewskiego to byl jak najbardziej logiczny ruch. Natomiast kiedy odszedl Fernandez, Mula oraz Junca nabawil sie problemow to sie okazalo, ze wyniki zespolu nie tyle zalezaly od trenera co w duzej mierze od tej trojki.
Gdyby zostali to pewnie Sobol dalej legitymizowalby sie podobna srednia jak w rundzie wiosennej.