Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4703
Stary 14.04.2025, 12:48
Tantal napisał(a):Wyświetl post
Patryko, no ta super runda Sobolenki kiedy o mało nie dogoniliśmy 2 miejsca. 36 pkt w 16 meczach, średnia 2.25. Dlatego broniłem decyzji Królewskiego o zostawieniu wtedy Sobola na kolejną rundę - mimo ewidentnych braków zespołu i przegranych baraży. Te wyniki dawały nadzieję na awans bezpośredni w kolejnym sezonie. Wyszło jak wyszło...
No zatrzymanie wtedy Sobolewskiego to byl jak najbardziej logiczny ruch. Natomiast kiedy odszedl Fernandez, Mula oraz Junca nabawil sie problemow to sie okazalo, ze wyniki zespolu nie tyle zalezaly od trenera co w duzej mierze od tej trojki.

Gdyby zostali to pewnie Sobol dalej legitymizowalby sie podobna srednia jak w rundzie wiosennej.
Odpowiedz cytując