Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#778
Stary 14.04.2025, 12:30
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
Na PP sie zepna tak ze z Pogoni zostanie mokra plama. To ich ostatnia furtka do pucharów i zasypania dziury budżetowej.
Żeby sie nie spieli jak Pogoń z nami, dla ktorej byla to ostatnia furtka do pucharow i zasypania dziury budżetowej.

Nie życzę nikomu źle (no może prawie nikomu), ale to brzmi przepis na katastrofe finansowa i zostanie ligowym średniakiem. Jeszcze jak wjedzie z kasa Kanadyjczyk z Pogonii, Dobrzycki z Widzewem, Jakubas z Motorem i czolowka odjedzie zupelnie jak nam 12 lat temu. Przy czym wtedy czolowka nie dysponowala taka kasa jak teraz.
Odpowiedz cytując