Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4687
Stary 10.04.2025, 23:01
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Pepe, wypada jeszcze analizowac Tychy i Łeczna, będziemy czuc ich oddech na plecach.

Tymczasem myślę ze ani Znicz (7 pkt), Ruch (9) i ŁKS 11 pkt straty juz nie maja szans nas przeskoczyć i nie wezma udzialu w walce o baraze6
Forum ma ograniczenia na szerokość pola CODE. Jak za dużo wrzucę to się robi nieczytelne. W excelu mam nawet Ruch, chociaż po dzisiejszej przegranej to już chyba nie ma po co.
Jak ktoś nas dojdzie na 3 punkty to ich też wrzucę.

Górnik Ł. ma 10,29 - czyli trudniej niż my,
GKS Tychy 7,43 - czyli prawie hardcore.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując