Karherop napisał(a):

Pepe, wypada jeszcze analizowac Tychy i Łeczna, będziemy czuc ich oddech na plecach.
Tymczasem myślę ze ani Znicz (7 pkt), Ruch (9) i ŁKS 11 pkt straty juz nie maja szans nas przeskoczyć i nie wezma udzialu w walce o baraze6
|
Forum ma ograniczenia na szerokość pola CODE. Jak za dużo wrzucę to się robi nieczytelne. W excelu mam nawet Ruch, chociaż po dzisiejszej przegranej to już chyba nie ma po co.
Jak ktoś nas dojdzie na 3 punkty to ich też wrzucę.
Górnik Ł. ma 10,29 - czyli trudniej niż my,
GKS Tychy 7,43 - czyli prawie hardcore.