|
Sędzia nas oszczędził wczoraj. Mikulec drugie żółtko ewidentne, dobrze, że przyaktorzył to się sędzia zlitował nad leżącym i cierpiącym Rafceim. Do tego wejście nakładką Jarocha......Co do gola dla Chrobrego , liczę, że otworzy to Jopowi oczy i posadzi kloca Biedrzyckiego na ławie. W Opolu zagrałbym Letkiewicz Mikulec Kutwa/Łasicki Uryga Jaroch Carbo Poletanović Igbekeme Baena Duarte na skrzydle i Rodado. Espana ole w przodzie na pewno lepiej zagra niż Zwoliński.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|