Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 09.04.2025, 19:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Najgorszy na boisku Sukiennicki, mam nadzieję że skończy się temat "niech zagra za napastnikiem".
To prawda, że Sukiennicki dzisiaj niewiele zrobił, ale dla mnie najgorsze na boisku były dwie panie:
- przeraźliwie wolna Biedrzycka z tyłu
- bez sensu snująca się z przodu Zwolińska. Łukasz mając takie parametry rusza się gorzej i wolniej od Urygi i Biedry, co samo w sobie już go dyskwalifikuje.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując