wolfy napisał(a):

|
Najgorszy na boisku Sukiennicki, mam nadzieję że skończy się temat "niech zagra za napastnikiem".
|
To prawda, że Sukiennicki dzisiaj niewiele zrobił, ale dla mnie najgorsze na boisku były dwie panie:
- przeraźliwie wolna Biedrzycka z tyłu
- bez sensu snująca się z przodu Zwolińska. Łukasz mając takie parametry rusza się gorzej i wolniej od Urygi i Biedry, co samo w sobie już go dyskwalifikuje.