Karherop napisał(a):

W ostatnich 2 latach druzyna nr 3 przegrała w finale baraży.
Z kolei we wcześniejszych 2 latach nawet w nim nie zagrała, przegrywając juz w polfinale.
Uważam że bycie na 3 miejscu ma sens o ile nie będzie to oznaczało przegranej awansu o włos, bo wtedy jestes mentalnie pierwszym przegranym (i masz w głowie to co Wisła po Sosnowcu, lub Arka po Gieksie).
|
Raczej nam to nie grozi. Trzecie miejsce jak już byłoby dla nas sukcesem i wynikiem wysokiej formy na finiszu.