Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 09.04.2025, 08:55
Tantal napisał(a):Wyświetl post
I patrząc na to jak gramy, Karherop to jest najbardziej prawdopodobna wizja co napisałeś.

Ja bym tylko wolał, jeśli mamy być na tym 4 miejscu, żeby to Polonia awansowała bezpośrednio (wyjazd do nich w barażach to byłby mocne ciężary), a zamiast nich BrudPet. Miedź i Płock, typuję, odbiją się od wymagających rywali i stracą swoje lokaty. Na razie ten scenariusz się niestety oddalił - BBT zaczęło wygrywać i dalej jest poza zasięgiem.
W ostatnich 2 latach druzyna nr 3 przegrała w finale baraży.
Z kolei we wcześniejszych 2 latach nawet w nim nie zagrała, przegrywając juz w polfinale.

Uważam że bycie na 3 miejscu ma sens o ile nie będzie to oznaczało przegranej awansu o włos, bo wtedy jestes mentalnie pierwszym przegranym (i masz w głowie to co Wisła po Sosnowcu, lub Arka po Gieksie).
Odpowiedz cytując