Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.04.2025, 16:26
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To oficjalne - Jop jest idiotą. Pierwszy skład na Jagiellonię, miernoty na Wartę...

Edit: W pierwszej połowie Warta lepsza. Mieli trzy setki.
Szaman Jop do zwolnienia.
Ja nie bardzo rozumiem tego hejtu w stronę Jopa - czego się spodziewaliście? Niestety wszystkich tych naszych ternejro począwszy od Sobolewskiego przez Jopa po Kulawika czy Kmiecika aż po Kusto, czy Motykę łączy jedno - byli świetnymi piłkarzami [lub bardzo dobrymi] niestety trenerzy z nich żadni.
Odpowiedz cytując