wolfy napisał(a):

To oficjalne - Jop jest idiotą. Pierwszy skład na Jagiellonię, miernoty na Wartę...
Edit: W pierwszej połowie Warta lepsza. Mieli trzy setki.
Szaman Jop do zwolnienia.
|
Ja nie bardzo rozumiem tego hejtu w stronę Jopa - czego się spodziewaliście? Niestety wszystkich tych naszych ternejro począwszy od Sobolewskiego przez Jopa po Kulawika czy Kmiecika aż po Kusto, czy Motykę łączy jedno - byli świetnymi piłkarzami [lub bardzo dobrymi] niestety trenerzy z nich żadni.