wolfy napisał(a):

|
Autentycznie nie pamiętam żeby Tamas chociaż raz dobrze zacentrował...
|
To przyglądnij się

4:50 ... Dawno to nie było
https://sport.tvp.pl/85864435/wisla-...fic_vita_skrot
Po Miedzi były płacze, że już nie ma szans ich dogonić. Teraz czytam, że zaliczamy sportowy zjazd dwa dni po wyrównanym meczu z mistrzem polski i drużyną która dalej gra w europejskich pucharach mimo braku najlepszego zawodnika. Klasyczny defetyzm. Jedno czego nam teraz brakuje to wiary w siebie i woli walki w każdym meczu z tego wynika punktowanie w kratkę.