Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4653
Stary 04.04.2025, 20:50
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Autentycznie nie pamiętam żeby Tamas chociaż raz dobrze zacentrował...
To przyglądnij się 4:50 ... Dawno to nie było

https://sport.tvp.pl/85864435/wisla-...fic_vita_skrot


Po Miedzi były płacze, że już nie ma szans ich dogonić. Teraz czytam, że zaliczamy sportowy zjazd dwa dni po wyrównanym meczu z mistrzem polski i drużyną która dalej gra w europejskich pucharach mimo braku najlepszego zawodnika. Klasyczny defetyzm. Jedno czego nam teraz brakuje to wiary w siebie i woli walki w każdym meczu z tego wynika punktowanie w kratkę.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 04.04.2025 o godz. 21:00.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując