Wyświetl pojedynczy post
39-200
Member
 
Od: 05.2024

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7528
Stary 04.04.2025, 15:36
Patrząc na ilość artykułów związanych z walką prezesa o wpuszczanie kibiców Wisły odnoszę wrażenie, że chyba ktoś tu się obawia nieprzychylności ultrasów. Swoją drogą ta walka o prawa kibiców (pseudokibiców?) naszego klubu zabawnie kontrastuje z informacjami o nożach, meczetach i miotaczach ognia znalezionych przy tych turystach zatrzymanych w drodze z Białegostoku.
Odpowiedz cytując