Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4649
Stary 04.04.2025, 09:42
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
No to czekamy w I lidze na Wieczystą i co z tego wyniknie
Sugerujesz ze sobie poradza w barazach z Hutnikiem z ktorym dopiero co przerżneli?

Wcale mnie nie zdziwi jak zostana na kolejny rok w 2 lidze
Odpowiedz cytując