leszekpw napisał(a):

|
Najlepsze jak co roku łudzicie się bajdurząc w tym temacie, a awansu jak nie było tak nie będzie. Mam ubaw.
|
Zrób sobie listę tych, z których po zakończeniu sezonu będziesz się śmiał, jak w przypadku meczu z Ruchem - może i teraz będzie na przekór tobie?