Tantal napisał(a):

|
Ja bym jeszcze odważniej nawet poszedł, ale na początek w Białymstoku. Zamiast Alfaro dać Sukiennickiego albo i Kuziemkę. Alfaro mam wrażenie już mocno po drugiej stronie rzeki - za wolny jest zwyczajnie. Młodzież z Kotwicą coś szarpała, widać było chęć do gry, Sukiennicki parę razy dobrze rozegrał i presował. Z Jagą dobra okazja, żeby udowodnić czy coś z niego jeszcze może być. W porównaniu do braku dynamiki i totalnej indolencji przy strzałach Zwolińskiego to byłaby zmiana na plus. Jeśli nie od początku spotkania, można takie ustawienie spróbować w drugiej połowie, jakby Zwolak grał od początku ale dalej mu nie żarło.Jak Carbo nie wytrzyma całego spotkania to po 60 minutach lekka korekta w ustawieniu środkowej trójki a wejść może Duda.
|
Sukiennicki dostał kolejną żółtą i nie zagra w Grodzisku więc raczej na pewno wyjdzie w pierwszym składzie na Jagę.
Co go Kutwy to bym go jednak zostawił na ligę, a na puchar Biedrzycki z Urygą.