Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7519
Stary 31.03.2025, 17:12
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Na to akurat bym nie liczył, myślę, że awansują. Plus po co by robił wtedy takie zamieszanie gdyby to zależało od awansu Wieczystej? Wtedy podejrzewam zaczekałby do rozstrzygnięcia tej kwestii i dopiero gdyby nie awansowali, uruchomiłby cały proces.
Kwiecień robi jakieś zamieszanie? Nie przypominam sobie ani jednego jego słowa zacytowanego przez media od momentu kiedy królewski napisał o spotkaniu w knajpie. K czeka czy w ogóle nie ma tematu? A może jedynym tematem było pożyczenie kasy żeby Wisła dostała licencję?
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 31.03.2025 o godz. 18:08.
Odpowiedz cytując