wierność83 napisał(a):

|
Na to akurat bym nie liczył, myślę, że awansują. Plus po co by robił wtedy takie zamieszanie gdyby to zależało od awansu Wieczystej? Wtedy podejrzewam zaczekałby do rozstrzygnięcia tej kwestii i dopiero gdyby nie awansowali, uruchomiłby cały proces.
|
Kwiecień robi jakieś zamieszanie? Nie przypominam sobie ani jednego jego słowa zacytowanego przez media od momentu kiedy królewski napisał o spotkaniu w knajpie. K czeka czy w ogóle nie ma tematu? A może jedynym tematem było pożyczenie kasy żeby Wisła dostała licencję?