wierność83 napisał(a):

|
Na to akurat bym nie liczył, myślę, że awansują. Plus po co by robił wtedy takie zamieszanie gdyby to zależało od awansu Wieczystej? Wtedy podejrzewam zaczekałby do rozstrzygnięcia tej kwestii i dopiero gdyby nie awansowali, uruchomiłby cały proces.
|
Awans Wieczystej jest o tyle istotny, że całkiem możliwe, że WK nie chce się czekać kolejnego sezonu na awans. Jak już tutaj wspominano, przerzucenie aktywów (piłkarzy) z Wieczystej do Wisły nie będzie stanowiło większego problemu, sam Kwiecień nie jest właścicielem klubu. Dla niego byłoby to zabranie zabawek w inne miejsce, o nieporównywalnie lepszych perspektywach rozwoju.
Peszko ma jeszcze 1-2 mecze marginesu błędu, jeśli da ciała, to po prostu poleci. Co do awansu to tak jak w naszym przypadku, poczekałbym do ostatniego meczu sezonu. Rok temu Arka koncertowo zaprzepaściła rok czasu i kilkanaście baniek z praw TV w ostatnich 3 kolejkach.
Wojtowicz wspomniał dziś w Studio Reymonta, że styl gry Wieczystej nie powala na kolana, a graczy mają o umiejętnościach i kontraktach I-ligowych lub Ekstraklasowych.