Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7518
Stary 31.03.2025, 16:52
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Na to akurat bym nie liczył, myślę, że awansują. Plus po co by robił wtedy takie zamieszanie gdyby to zależało od awansu Wieczystej? Wtedy podejrzewam zaczekałby do rozstrzygnięcia tej kwestii i dopiero gdyby nie awansowali, uruchomiłby cały proces.
Awans Wieczystej jest o tyle istotny, że całkiem możliwe, że WK nie chce się czekać kolejnego sezonu na awans. Jak już tutaj wspominano, przerzucenie aktywów (piłkarzy) z Wieczystej do Wisły nie będzie stanowiło większego problemu, sam Kwiecień nie jest właścicielem klubu. Dla niego byłoby to zabranie zabawek w inne miejsce, o nieporównywalnie lepszych perspektywach rozwoju.

Peszko ma jeszcze 1-2 mecze marginesu błędu, jeśli da ciała, to po prostu poleci. Co do awansu to tak jak w naszym przypadku, poczekałbym do ostatniego meczu sezonu. Rok temu Arka koncertowo zaprzepaściła rok czasu i kilkanaście baniek z praw TV w ostatnich 3 kolejkach.
Wojtowicz wspomniał dziś w Studio Reymonta, że styl gry Wieczystej nie powala na kolana, a graczy mają o umiejętnościach i kontraktach I-ligowych lub Ekstraklasowych.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując