|
W Studiu Reymonta dziś było, że nic nowego w temacie się nie wydarzyło, ale temat aktualny i żeby skoncentrować się na meczach, a jak będzie miało co wyjść to Karcz napisze. A także, że decyzja cały czas po stronie Pana Kwietnia. Dla mnie to trochę wszystko grubymi nićmi szytę.. Najpierw byś robił zamieszanie, chwalił się, że chcesz kupić, aby później 3 miesiące nie móc podjąć decyzji, aby w to wejść? W Widzewie gość wyszedł, powiedział, że chce kupić po 2-3 tyg. papiery były gotowe, podpisali i koniec. Nikt się nie zasłaniał, że sezon trwa, że to czy tamto. Nie rozumiem tej sytuacji za bardzo.
|