|
Najnowsze wieści z pokera rozgrywanego pomiędzy Prezeskiem a WK:
Prezesek- no to ja podbijam, som nowe inwestory, Szwajcary, ale też jeszcze inne. Zastanów się bo potem będzie za późno...
WK- hehe...
Prezesek- z czego się śmiejesz, jakbym miał w styczniu 2019 tydzień czasu to Imaz grałby dalej u nas!
WK- he he he
|