Wyświetl pojedynczy post
Tantal
Senior Member
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29929
Stary 31.03.2025, 11:15
Ja bym jeszcze odważniej nawet poszedł, ale na początek w Białymstoku. Zamiast Alfaro dać Sukiennickiego albo i Kuziemkę. Alfaro mam wrażenie już mocno po drugiej stronie rzeki - za wolny jest zwyczajnie. Młodzież z Kotwicą coś szarpała, widać było chęć do gry, Sukiennicki parę razy dobrze rozegrał i presował. Z Jagą dobra okazja, żeby udowodnić czy coś z niego jeszcze może być. W porównaniu do braku dynamiki i totalnej indolencji przy strzałach Zwolińskiego to byłaby zmiana na plus. Jeśli nie od początku spotkania, można takie ustawienie spróbować w drugiej połowie, jakby Zwolak grał od początku ale dalej mu nie żarło.Jak Carbo nie wytrzyma całego spotkania to po 60 minutach lekka korekta w ustawieniu środkowej trójki a wejść może Duda.
Ostatnio edytowane przez Tantal : 31.03.2025 o godz. 11:21.
Radosław Sobolewski "Odmieniło ten mecz wejście na boisko Rafała Boguskiego, który tak naprawdę sam przesądził o losach tego spotkania. Rafał zasługuje na niesamowity szacunek i takim szacunkiem powinien być otaczany"
Odpowiedz cytując