Szneka napisał(a):

|
w Grodzisku zagrałbym Letkiewicz Jaroch Kutwa Uryga Mikulec Carbo Poletanović Igbekeme Baena Alfaro Duarte . Zwoliński na rezerwę. Igbekeme z Duarte i Alfaro jest w stanie pograć kombinacyjnie.
|
Odwaznie. Nasza 10tka i srodkowy napastnik beda razem miec tyle wzrostu ile jeden z poznanskich stoperow ;-)
Warta zamuruje i bedziemy wrzucac, ogladanie jak Duarte bedzie skakal do glowek z Przybylko moze nam w pewnym momencie sprawiac fizyczny bol.
Mysle, ze Zwolinski wyjdzie w pierwszym skladzie, Duarte zastapi Rodado na cofnietym napastniku a pomoc bedzie taka jak z Kotwica.