Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29928
Stary 31.03.2025, 09:38
Szneka napisał(a):Wyświetl post
w Grodzisku zagrałbym Letkiewicz Jaroch Kutwa Uryga Mikulec Carbo Poletanović Igbekeme Baena Alfaro Duarte . Zwoliński na rezerwę. Igbekeme z Duarte i Alfaro jest w stanie pograć kombinacyjnie.
Odwaznie. Nasza 10tka i srodkowy napastnik beda razem miec tyle wzrostu ile jeden z poznanskich stoperow ;-)

Warta zamuruje i bedziemy wrzucac, ogladanie jak Duarte bedzie skakal do glowek z Przybylko moze nam w pewnym momencie sprawiac fizyczny bol.

Mysle, ze Zwolinski wyjdzie w pierwszym skladzie, Duarte zastapi Rodado na cofnietym napastniku a pomoc bedzie taka jak z Kotwica.
Odpowiedz cytując