Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29927
Stary 31.03.2025, 09:23
FraMat napisał(a):Wyświetl post
I w tym momencie, robi się, jak by nie było, żal Hyballi.
Ten przynajmniej miał zdrowe priorytety.

I nie.
Nie chcę w tym momencie wszczynać dyskusji o sutach i o jego charakterze.
Ale to jedno "fuck the legends" było czymś bardzo na miejscu.
U Hybali młodzi nie tylko grali, ale też - czynili postępy. Po jego odejściu wszyscy zaliczyli gigantyczny zjazd.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując