Karherop napisał(a):

Nie wyobrazam sobie żeby nie doszło w najblizszym czasie do zmiany Kutwa za Biedzyckiego.
Gość jest po prostu pechowy. Zresztą tak jak (żeby daleko nie szukać) Mariusz Jop gdy byl naszym pilkarzem. Samoboj z Lazio, samoboj z craxa, dramatyczny wystep z Levadia czy tez dramatyczny wystep z Austria na Euro. A przecież nie byl to aż tak slaby obrońca.
|
No to masz słabą wyobraźnię. Kutwa dla Jopa jest za niski, zbyt zwrotny i nie jest legendą.