Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29925
Stary 31.03.2025, 09:09
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie wyobrazam sobie żeby nie doszło w najblizszym czasie do zmiany Kutwa za Biedzyckiego.

Gość jest po prostu pechowy. Zresztą tak jak (żeby daleko nie szukać) Mariusz Jop gdy byl naszym pilkarzem. Samoboj z Lazio, samoboj z craxa, dramatyczny wystep z Levadia czy tez dramatyczny wystep z Austria na Euro. A przecież nie byl to aż tak slaby obrońca.
No to masz słabą wyobraźnię. Kutwa dla Jopa jest za niski, zbyt zwrotny i nie jest legendą.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując