Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4610
Stary 31.03.2025, 09:06
MMTS napisał(a):Wyświetl post
Co to się porobiło?
Wystarczy wygrać jeden mecz z jedną ze słabszych drużyn a tu już kalkulacje ile to nie brakuje do drugiego miejsca.
Lodu na głowy co poniektórym

Trzeba trzymac kciuki, żeby

-primo drużyna zajęła miejsce, gdzie min. 1 mecz będziemy grac u siebie w barażach
-secundo zdobyć tyle punktów, coby dać pograć młodym pod koniec rundy zasadniczej i dać odpocząć tym którzy w finalnej fazie mają ten awans zrobić

Na więcej nie ma co liczyć. Nie budujmy sami napięcia tam gdzie go nie ma.
Spokojnie, zaraz Warta ich naprostuje.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując