|
Tylko że jeśli BBT będzie tak tracił punkty to inne drużyny przed nami też będą miały szansę na wyprzedzenie go, więc sytuacja odnośnie do miejsca nie zmieni się radykalnie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|