Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#782
Stary 26.03.2025, 12:03
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Niestety, rzeczywistość. Dorobiliście historyjkę o talencie który zaraz odpali do kolejnej miernoty.

@stary dziad - w ostatnich trzech sezonach zagrał zdecydowanie więcej meczy niż zasługiwał i nie zrobił praktycznie żadnych postępów.
@wolfy, naprawdę nie rozumiem Twojego zafiksowania na Dudzie.
W mojej ocenie, zawodnik ten ma papiery na solidnego (extra)ligowca.
To nie jest ktoś pokroju Blaszczykowskiego, ale poziom Cantoro może osiągnąć.
Rozwija się powoli, gra w reprezentacji U20, zobaczymy co będzie dalej.
W każdym razie, na pewno nie zasługuje na to aby z niego robić " kozła ofiarnego" naszej pozycji sportowej.

A co do jego występów w latach poprzednich- grał bo ... musiał grać.
Nikogo innego, lepszego na pozycję "młodzieżowca" nie mieliśmy.
Odpowiedz cytując