|
Takie rzeczy nie mogą się dziać bez przyzwolenia "prawdziwych" kibiców. Klub na równi pochyłej pod względem finansowym, sportowym i organizacyjnym a za sterami człowiek, który robi z Wisły i jej fanów jeden wielki mem.
Ewidentnie komuś ten człowiek bardzo pasuje. To tylko pokazuje jak bardzo zepsutym środowiskiem się staliśmy.
Wyleczyliśmy się z raka płuc (sharks) a ta podstępna choroba zaatakowała inny organ, tylko wielu z nas zdaje się nie dostrzegać objawów.
|