Wyświetl pojedynczy post
39-200
Member
 
Od: 05.2024

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7508
Stary 25.03.2025, 14:50
Takie rzeczy nie mogą się dziać bez przyzwolenia "prawdziwych" kibiców. Klub na równi pochyłej pod względem finansowym, sportowym i organizacyjnym a za sterami człowiek, który robi z Wisły i jej fanów jeden wielki mem.
Ewidentnie komuś ten człowiek bardzo pasuje. To tylko pokazuje jak bardzo zepsutym środowiskiem się staliśmy.
Wyleczyliśmy się z raka płuc (sharks) a ta podstępna choroba zaatakowała inny organ, tylko wielu z nas zdaje się nie dostrzegać objawów.
Odpowiedz cytując