|
Senior Member
Online
|
#777

25.03.2025, 12:21
|
wolfy napisał(a): 
Nadal źle.
"Duda jest jednym z najgorszych, o ile nie najgorszym z regularnie grających piłkarzy i jednym z problemów tej kadry. Gdyby zamiast niego grał choćby przeciętny środkowy pomocnik mielibyśmy pewnie o wiele więcej punktów. Nie jest jednak - niestety - jedynym problemem, bo awans wygrywa się obroną (w której Duda regularnie się kompromituje, ale jest tam więcej statystów od stania jak kołek i machania łapami)".
|
Naprawdę?
Regularnie grający...?
W tym sezonie?

|
|