Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#777
Stary 25.03.2025, 12:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nadal źle.

"Duda jest jednym z najgorszych, o ile nie najgorszym z regularnie grających piłkarzy i jednym z problemów tej kadry. Gdyby zamiast niego grał choćby przeciętny środkowy pomocnik mielibyśmy pewnie o wiele więcej punktów. Nie jest jednak - niestety - jedynym problemem, bo awans wygrywa się obroną (w której Duda regularnie się kompromituje, ale jest tam więcej statystów od stania jak kołek i machania łapami)".
Naprawdę?
Regularnie grający...?
W tym sezonie?
Odpowiedz cytując